Služby

Chemie v podání aktivního bromu

Všichni jistě víte, že o vlastní bazén se musíte starat po celou dobu jeho provozu. Nestačí mu poskytnout jenom prvotřídní servis, ale i stále udržovat jeho vodu čistou a nezanesenou různým druhem špíny. V případě, že bojujete s nánosy vodního kamene nebo vás trápí její časté zazelenání, jistě hledáte i správný typ chemie, která by vám s těmito nešvary pomohla.
Naštěstí existuje hned několik typů, které vám průzračnou vodu můžou přinést, a to i v případě, že nejsou na bázi aktivního chloru.

plavání

▪Vhodná pro děti a citlivou pokožku

Někteří lidi nemají rádi bazény nebo jejich pach z jednoho prostého důvodu – a tím je zápach chloru a jeho dráždivost na pokožce. Jestli i vy patříte do skupiny lidí, kteří upřednostňují šetrnější způsob chemických přípravků, skvělým řešením pro vás bude bezchlorová bazénová chemie, která vám přinese stejně uspokojivé výsledky.
Je vhodná především pro rodiny s malými dětmi, kteří nechtějí jemnou dětskou pokožku vystavovat příliš velkému zásahu škodlivých přípravků. Ta bromová se naopak řadí mezi tu, která klade větší důraz na citlivost kůže dospělých, ale i dětí.

vířivka

▪Ideální pro všechny, kteří vlastní vířivku

Můžete se ve vašem domově pochlubit luxusem, který se jmenuje vířivá vana? V takovém případě je volba bezchlorové chemie přesně tím, po čem byste měli sáhnout na úpravu a čistotu její teplé vody. Ve značně oteplené vodě se bromové částice postarají o všechny nezbytné kroky k tomu, mít ji vždy zdravotně upravenou a bez náznaků nečistot.
Nejčastěji tuto chemii můžete najít ve formě tablet, které se snadno používají a jsou vhodné pro všechny typy nádrží, a to nejen ve venkovním prostředí, ale i domácím, kde se díky nim nesetkáte s nepříjemným a odpudivým zápachem, který je typický pro chlorovou chemii.
Tyto tablety vám přinesou účinky, které budou viditelné od pohledu a pocit spokojenosti, že jste vsadili na jistotu, jakou je šetrnější alternativa pro ochranu vaší pokožky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup