Kultura

Přírodní forma vitamínu C

Naše tělo potřebuje pro správné fungování a pro zdraví vitamíny a minerály, které získáváme v přirozené podobě ze stravy nebo, pokud je to potřeba, je můžeme užívat ve formě různých doplňků stravy. Jedním z pro naše zdraví velmi důležitých vitamínů je vitamín C.
vitamín C
Vitamín C, který patří mezi řadu vitamínů rozpustných ve vodě, má nezastupitelnou roli pro naše zdraví. Pomáhá nám utužit imunitu a je také nepostradatelným pomocníkem, pokud nás trápí nějaké to nachlazení nebo respirační onemocnění, pomáhá také bojovat s různými infekcemi. Tím ale jeho účinky nekončí. Kromě toho také pomáhá při únavě a vyčerpání, podporuje a urychluje hojení a také má antioxidační účinky. Nejsilnějšího účinku ovšem nedosáhnete užíváním tohoto vitamínu v jeho syntetické podobě. Lepší je vsadit na jeho přírodní a čistou podobu, ideálně v bio kvalitě. Pokud nepřijímáte dostatek vitamínu C ve stravě, můžete sáhnout po jeho přírodní formě v podobě produktu pod názvem camu.
Tento produkt má podobu sypkého prášku, který se získává z plodů keře Myrciaria dubia. Tento prášek je velmi bohatý na obsah vitamínu C. Snadno se také konzumuje, což vám může vyhovovat třeba v případě, že nemáte rádi polykání různých tablet. Můžete ho přidat do pití, smoothie nápojů, dezertů nebo do dalších jídel. Vsaďte na zdraví z přírody v bio kvalitě. Utužte vaši imunitu a buďte připraveni na zimní období chřipek a nachlazení, kterým tak budete moci účinněji čelit. Zásobujte vaše tělo s příchodem podzimu dostatečnou dávku vitamínu C, abyste pak lépe mohli čelit nachlazení a respiračním onemocněním. Vybavte se skvělým pomocníkem v přírodní podobě, práškem bio camu.
dívka na lehátku
Vybavte se potřebnou dávkou vitamínu C a buďte připraveni na období, až vás skolí nějaký bacil. V tomto období se stane vaším velkým přítelem vitamín C v podobě bio camu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup