Nákupy

Cateringový nábytek


Cateringový nábytek vždy patřil k základnímu vybavení nejrůznějších oslav, jako jsou svatby, křtiny, narozeniny, jmeniny nebo i firemní akce. Vyplatí se je využít při pořádání takových akcí, zejména pokud jsou určeny pro větší počet hostů. Cateringový nábytek se snadno používá, rychle a bez námahy se rozkládá, nezabírá mnoho místa a není problém ho udržovat v čistotě. Díky všem výše uvedeným vlastnostem je funkční cateringový nábytek pro tento typ akce ideální. Především jsou pohodlné nejen pro hosty, ale i pro personál akce.

Vyznačují se stabilitou a odolností, takže se nemusíme obávat žádných incidentů během akce. Obrovskou výhodou tohoto typu nábytku je také jeho skladnost. V rozloženém stavu jsou velmi pohodlné, stabilní a bezpečné. Tato vlastnost také výrazně usnadňuje přepravu a skladování, což činí nábytek praktičtějším. Čím se ještě vyznačuje cateringový nábytek Mextra a co bychom o něm měli vědět? Naše výrobky vám usnadní catering na všech venkovních akcích, konferencích, banketech a nejrůznějších speciálních událostech.

Cateringové stoly a židle

Cateringové stoly a židle jsou nábytkové doplňky ideální pro bankety, svatby, firemní akce, školní výlety a další. Možnosti jejich využití jsou vlastně omezeny pouze naší vynalézavostí. Kromě stolů jsou na trhu s nábytkem k dispozici také židle a lavice, s nimiž můžeme bez sebemenších problémů uspořádat skvělou party. Skládací nábytek je snadný a rychlý způsob, jak dokonale zorganizovat všechny druhy akcí. Tato funkce je důležitá zejména v případě, že se profesionálně věnujete organizaci takových akcí a potřebujete k tomu spolehlivé nástroje.

Pro zajištění co největšího pohodlí všech hostů na akci jsou zásadní správné cateringové židle. Kromě výše zmíněného pohodlí musí být také robustní a odolné vůči povětrnostním vlivům. Přesně taková jsou řešení v naší nabídce! Zároveň se tyto modely vyznačují atraktivním designem. Náš sortiment zahrnuje také stoly pro catering. Díky promyšlenému designu zabírají při skladování podstatně méně místa a jsou ideální i pro venkovní akce. Doporučujeme vám prohlédnout si zejména inovativní systém MAGNETIC!

Díky kvalitnímu nábytku budou vaši zákazníci rádi využívat vaše služby. Pokud jde o naši nabídku gastronomického nábytku, jak jsme již zmínili, máme k dispozici židle i stoly. Všechny se vyznačují odolností a robustností a umožňují nám v krátké době vytvořit pohodlný prostor. Cateringové židle jsou tak univerzální, že je můžeme mít i doma pro případ, že máme nečekané hosty, nebo když chceme uspořádat větší večírek.

Jak vidíte, cateringový nábytek je skvělým způsobem, jak získat další prostor při rodinných setkáních nebo velkých rautech. Cateringovou židli lze kdykoli složit pomocí jednoduchého systému, takže nebude vyžadovat mnoho úložného prostoru. Tento typ židle je skvělou volbou téměř pro každou příležitost, protože dobře funguje na všech typech povrchů a poskytuje tak účastníkům bezpečnou oporu a stabilitu.

židle

Cateringové stoly a lavice

Další možností, kterou můžeme zvolit, jsou skládací nábytkové sestavy, které obvykle obsahují stůl a dvě lavice. To je ideální pro malé prostory, kde se skládací souprava dobře hodí pro bankety i venkovní akce. Cateringový nábytek se obvykle vyrábí v různých velikostech, aby bylo možné vytvořit posezení na míru. Je velmi důležité přesně určit, kolik místa je potřeba.

Při výběru cateringových stolů a lavic pečlivě zvažte rozměry jednotlivých kusů a vypočítejte potřebný počet lavic a stolů. Nábytek je třeba vybírat podle vlastních preferencí a prostorových požadavků. Dalším aspektem, který stojí za zvážení, je tvar a barva. Cateringové stoly a lavice se dodávají v různých kombinacích, takže si můžeme snadno vybrat tu správnou sadu pro náš interiér.

Je také vhodné věnovat pozornost materiálu, ze kterého je nábytek vyroben, aby udržování čistoty nebylo problémem a aby byl nábytek odolný, zejména pokud bude vystaven vnějším vlivům, jako je déšť. Nejlepší je zvolit univerzální barvu, která se hodí k jakémukoli charakteru akce. V případě potřeby můžeme také použít speciální potahy na stoly, které jim dodají nový vzhled.

Cateringový nábytek – skládací

Při pořádání večírku nebo jiné akce je důležité zajistit dostatek místa pro každého hosta. V takovém případě je užitečným vybavením vhodný skládací banketový stůl. Je to jistě vysoce funkční volba pro každou příležitost. V prodeji je široká škála gastronomického nábytku od kulatého po čtvercový nebo obdélníkový. V tomto ohledu výběr samozřejmě závisí na individuálních potřebách.

Vyplatí se však zvolit skládací gastronomický nábytek. Ty bývají praktičtější, zejména pokud máte málo místa. Skládací banketový stůl má však mnohem více výhod. Nejdůležitější z nich je jeho funkčnost, která umožňuje používat nábytek mnoha různými způsoby a libovolně jej rozmísťovat v závislosti na charakteru akce. Takový stůl lze použít téměř kdekoli. Hodí se pro mnoho situací, ale zejména pro větší akce, kde je zapotřebí další nábytek.

Navzdory možnosti skládání je tento nábytek velmi stabilní a odolný. Navíc při skladování nezabírají mnoho místa a není.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup