Služby

Čištění koberců? S námi hračka

Většina lidí má doma nějaký ten koberec, který se snadno zašpiní. Pokud máte doma malé dítě nebo domácího mazlíčka, určitě nám dáte zapravdu. Potom se nabízí otázka, kdo a jak koberec vyčistí. Bez potřebných strojů a přípravků to často jde velmi těžko. Do koberce se nečistoty snadno zašlapou, a jejich vyčištění je potom doslova nadlidský úkol. Pokud i vy bojujete se zašpiněným kobercem, se kterým si nevíte rady, je tu pro vás čištění koberců Praha.

vysavač na koberci

Koberce i čalounění
Profesionální stroje vždycky vyčistí koberce hloubkově. Pracujeme s profesionální technikou a čistidly, aby v koberci nezůstaly žádné nečistoty. Čištění se provádí mokrou cestou, protože jedině tak dojde ke 100% zlikvidování veškerých skvrn a pachů.
Totéž dokážeme i s matracemi nebo čalouněním. I sedačky a křesla jsou často používaným vybavením domácnosti, které se snadno zašpiní. Ty se čistí ještě hůře než koberce. Proto pokud zápasíte se znečištěnou sedačkou, zavolejte nás.

koberec ve vodě

Pro soukromé osoby i pro podnikatele
Nejhůře na tom bývají zátěžové koberce v halách, po kterých se denně projdou minimálně desítky lidí. Ani takové koberce ale nejsou ztraceny, zvládneme vyčistit i je.

Nemusíte se bát, že by vaše domácnost po našem zásahu plavala pod vodou. Po čištění se všechna voda vysaje.
Pokud máte doma originální koberce či ručně tkané kusy, nemusíte se o ně bát. Zvládáme péči i o ně. Nepoužíváme agresivní čistidla, která by mohla poškodit jak tkaninu, tak barvy. Svěřte nám vaše bytové textilie, které už nedočkavě čekají na náš příjezd. Výsledkem bude zářivě čistý koberec či čalounění, což půjde poznat na první pohled.

Chcete vědět, s čím pracujeme, a jaké stroje máme? Pak se podívejte na náš web, kde najdete videa přímo z akce. Uvidíte, že se nemáte čeho bát, a že navrátíme vaší domácnosti čistotu a lesk i tam, kde selhaly všechny vaše pokusy o úklid.