Nákupy

Detailně zpracované modely

Modelářství

Tento koníček je u nás velmi rozšířený a je jedno, kolik Vám je let, protože tato vášeň začíná u jednoho modelu a následně stavíme další a další. Zábavné je také v tom, že si pořídíme model nějakého stoje, který se nám líbí, přičemž nejčastěji se jedná o plastické modely a ten dílek po dílku lepíme. Ty náročnější dají zabrat, ale výsledek stojí za to a pohled na hotový model je nádherný, kdy můžeme být pyšní na to, že jsme jej celý zkompletovali. U těch větších se mnohdy můžeme těšit i na malé detaily, takže vše celek pak vypadá jako důvěryhodná zmenšenina stoje, ze kterého vychází.

grafika auta

Jakmile máme model slepený, tak se můžeme vrhnout na jeho barvení. Zde je zapotřebí pečlivost a dát si záležet. Musíme proto počítat s tím, že sestavit model třeba s 200 dílky dá nějakou práci a nebude hotový za hodinu. Tento strávený čas je však příjemný, protože děláme věc, které nás baví, odreagujeme se a model postupně získává výslednou podobu.

Nákup modelu

Ne každý má čas či trpělivost koupit lepit si vlastní model, a proto je lepit vůbec nemusíme. Prodává se jich totiž spousta hotových, kdy je stačí vyndat z krabice a vystavit si je například na políčku, kdy už je na Vás, jaké místo mu najdete. Velmi populární jsou modely aut, protože snad každý má nějaké vysněné auto, nebo nějaké kterého ho fascinuje. Právě proto se můžeme podívat do nabídky, ve které je opravdu spousta různých modelů.

Ford Capri

V současné době je jedním z nejpopulárnějších Škoda 130 L v měřítku 1:43, přičemž tento vůz se těší oblibě i v reálném světě. Zároveň můžete model využít jako dárek, protože nadšence do aut či modelování rozhodně potěšíte. Navíc tyto modely budou i po letech hezké, takže je to dekorace, jež můžete mít stále vystavenou. Jenom je dobré mít ji ve vitríně či pod plastovým krytem, aby se nám na ni zbytečně neprášilo. Dost lidí modely sbírá během života a má jich slušnou výstavku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup