Muži

Jak se muži vypořádávají s našimi ženskými problémy?

Žádná z nás se tomu neubrání, naše problémy přicházejí každý měsíc. V těch chvílích jsou naši partneři naprosto vykolejení, jelikož moc dobře ví, že vše, co udělají, nás naštve, rozpláče, někdy až přehnaně rozesměje. Zkrátka jsme extrémně náladové. Co by muži měli vědět a co by měli dělat, aby je celé naše PMS neskolilo a zvládli naše krušné s námi?
antikoncepční pilulky

Nebavte se s námi o dětech, nebo je raději od nás držte dál.

Pokud už děti máte, asi je nevyhnutelné se s nimi stýkat. Pokud však děti ve Vašem vztahu nejsou, může to být velmi ožehavé téma, které se špatně řeší i v období, kdy žena své měsíčky nemá. Témata, která se týkají ratolestí, tedy rozhodně nerozebírejte. Žena je v tomto období vnímá úplně jinak.

Pokud o něco požádáme, splňte to.

Samozřejmě tím nemyslíme nic jako nákupy drahých šperků, objednávání luxusní dovolené Na Hawaii, ale naprosto základní pokyny, které jsou dost často nevyslyšeny. Tak například to, že zametete v kuchyni, odnesete si po sobě hrneček, který leží na stole už druhý den, umyjete po sobě umyvadlo a další. Takové maličkosti v domácnosti nás nejen potěší, ale i pomohou.

Nesvádějte nic na naše PMS!

Nejhorší věc je, když je žena nepříjemná, nebo jen vykazuje známky častých změn nálad a je okamžitě umlčena tak, že jí je předhozeno velmi ošklivým způsobem, že má zase PMS, a že v tomto období nemá cenu s ní nic řešit. Toto je jedna z nejhorších frází, které můžete použít. I když jsou někdy pravdivé, nepoužívejte je. Dokáží nás rozčílit více, než kdybyste nám v domácnosti nepomáhali nebo se s námi bavili o dětech.
 čtyři ruce
Sečteno podtrženo, všichni muži vědí, že s každou ženou je to jinak, každá toto období prožívá jinak, ale není radno lít oleje do ohně. Naopak ženy se musí snažit své chování korigovat a chovat se tak, aby to jejich vztah s mužem nepoškodilo.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup