Služby

Proměňte váš sex v jednu velkou erotickou hru plnou vzrušení a překvapení


Říká vám něco slogan „Kdo si hraje, nezlobí“? Je nesmírně moudrý a pravdivý a měli bychom si jej připomínat častěji. Výhodu v tomto směru mají lidé, co sdílí společnou domácnost s malými dětmi, které nás, dospělé, tu a tam popostrčí, abychom si uvědomili, že svět nemusí být tak vážný, a že si všechny problémy v mezilidských vztazích vlastně způsobujeme sami. Ať se podíváte kamkoli, všude naleznete nějaké hádky, šarvátky, rozepře a neústupné manipulace, které jen otravují život každému z vás.

hezká brunetka

Hrát si jako děti není nic dětinského, naopak je to projev sebevědomí a laskavého postoje k ostatním živým bytostem. Tímto vám mimo jiné chceme naznačit, abyste své milostné hrátky zaměřili také jako na jednu velkolepou hru. Vždyť ženské tělo je natolik krásné, je samo o sobě osmým divem světa. Možná si v této souvislosti vybavíte film „S tebou mě baví svět“, kde Pavel Nový vypráví svým kamarádům, jak mu jeho partnerka (manželka Zdena Studénková) ukázala osmý div světa. Co tím myslel, již řečeno nebylo, ale každý z vás si jistě domyslí, že měl na mysli některou z tělesných partií, s nimiž si mohl doslova a do písmene hrát.

Pohrajte si s ženským tělem tak, aby to bavilo vás i vaší partnerku. A až svým jazykem budete laskat vztyčené bradavky, nezapomeňte také na hrátky s jinými tělesnými partiemi. Mnoho žen vzrušuje cucání ušních lalůčků, jemné zakusování do zátylku, dráždění špičkou jazyka prohlubně pupíku a líbání bosých chodidel. Toto jsou nejsilnější erotogenní zóny, které dovedou ženám navodit slastný orgasmus.

rozkošná dívka

A možná, že když si budete spolu hrát a užívat si svůj vztah bez stresu, že si ani nevzpomenete na Viagra generika, která užívají zoufalí jedinci, co si neví rady se sebou samými. To vy, zkušení borci, si raději pořídíte Ženšen nebo Macu peruánskou, s níž posílíte tvorbu testosteronu a zaženete stresové chmury, s nimiž by vaše sexuální hry neměly takový úspěch.