Nákupy

Tipy na dárky pro ženy

Květiny

Klasický dárek, který neurazí žádnou ženu. Všechny je totiž milují. Zjistěte si, co za květiny má daná žena ráda, abyste případně předešli tomu, že bude mít na nějakou rostlinu alergii nebo ji jednoduše nebude vonět. Poté už je výběr jen na Vás. Pokud tápete, tak Vám skvěle poradí v květinářství, kde můžete říct, za kolik korun chcete kytici a pro jakou příležitost má být. Prodavačky potom dokážou udělat nejrůznější kytice, ať už na svátek, výročí, k promocím nebo při oslavě kulatých narozenin.
Žena s květinou

Šperky

Většina žen miluje šperky. Náušnice, náhrdelníky, náramky, prstýnky a spousta dalších. Vybrat můžete od stříbra, přes zlato až po chirurgickou ocel. Záleží na tom, co daná žena preferuje, případně jestli má na nějaké kovy alergii.

Kosmetika

Zjistěte, jaká je její oblíbená značka kosmetiky, nebo jestli preferuje značky, které jsou veganské či netestované na zvířatech. Někdy jsou výrobky opravdu drahé a uděláte jí tak radost tím, že obdrží dárek, který by si třeba normálně nekoupila.

Poukaz

Jestliže opravdu nevíte, co koupit, tak sežeňte poukaz z nějakého oblíbeného obchodu, nebo věnujte poukaz na výběr letu balónem, či na večeři pro dvě osoby.
Vánoční dárek

Zážitek

Můžete vyrazit na výlet a propojit ho s večeří, vyrazit do lázní a zařídit romantickým pobytem, nebo jet na dovolenou a tam si užívat ze všech sil. Výběr je jen na Vás, každopádně zážitek je jedním z nejlepších, co můžete věnovat.

Oblečení

Jestliže má vysněný kousek oblečení nebo třeba kabelku, kterou si finančně nemůže dovolit, tak jí udělejte radost a kupte ho za ni.

Knížka

Pokud dotyčná ráda čte, tak jí uděláte radost knížkou z oblíbeného žánru, nebo klidně opět poukázkou na výběr libovolných knih v určité hodnotě.

Doplňky

Můžete vybrat z nějaké pěkné šály, moderní čepice nebo i hodinek. Obzvláště minimalistické jednoduché hodinky neutrální barvy. Neurazíte ani gumičkami, sponkami či doplňky do vlasů. Zkuste se zaměřit na to, co je zrovna moderní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup