Finance

Vylepšíme linku

Je to kuchyňská linka. Nepotřebuje ta vaše trochu vylepšit? Máte ji už dlouho, uvažovali jste o jiné, ale nechce se vám ji ještě opustit, jen je potřeba ji oživit? Stačila by nějaká ta dílčí inovace. Co s ní udělat? Pár tipů máme!
velká kuchyňská linka

Vyměníme pracovní desku
Ti šikovnější z nás to zvládnou sami. Nejdříve demontujeme ze staré desky všechny prvky (baterie dřez, spotřebiče). Pak odstraníme starou a instalujeme novou. Nakonec vše vrátíme na své místo. Zní to jednoduše, také je. Ovšem když vše sedí – když zkrátka dobře měříme! To je nejdůležitější v případě otvoru na dřez. Některé materiály lze ještě dodatečně upravovat (laminát, masiv). U některých to už možné není. Nejde to u skla, keramiky a kamene.

Pořídíme novou baterii a dřez
Zde je také důležité měření. U baterie se zaměříme na správnou délku ramene. U dřezu zase na správnou velikost, jeho šířka by neměla být větší než šířka skříňky pod ní. A pokud budeme chtít dřez menší, než byl původní, je nutné vyměnit i pracovní desku. Co se týká materiálů a barev, výběr je také široký.

Vytvoříme nový prostor nad deskou
Stačí, když vymalujeme novou barvou, vyměníme obklad nebo tapetu. Vznikne úplně nový prostor pro naši práci! Pokud chceme větší změnu, pomůže nám s tím výborně vhodná foto tapeta. Je jich v obchodech velký výběr. Nesmíme zapomínat, že je potřeba vybírat z těch vodě odolných, které můžeme čistit.
obraz v kuchyni

Dáme jí nový „kabátek“
Ten můžeme vytvořit pomocí omyvatelné barvy nebo omyvatelné tapety. Jistě si vybereme dle našeho vkusu. V případě tapet pozor na správné měření! Také můžeme lince pořídit úplně nová dvířka a úchytky. Ale na šuplíky pozor! Vnitřní vybavení není dle rad odborníků vhodné zcela nahrazovat novým vnitřním výsuvným vybavením. Je to nejisté, staré skříňky ho nemusí zkrátka udržet. Bylo by to také zbytečně drahé. Vylepšení raději provedeme tak, že stávající vnitřní prostory lépe zorganizujeme, zajistíme dobré otevírání šuplíků a dvířek.

Posvítíme si
Na práci je potřeba dobře vidět. I do starší linky můžeme pořídit vhodné a dostatečné nové osvětlení. Dobrou volbou jsou například LED osvětlení v liště, která jsou jednoduchá na montáž a vypadají krásně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup