Nezařazené

Co třeba začít poznávacím zájezdem?

Hodně lidí si myslí, že cestování stojí spoustu peněz, ale věřte, že tomu tak není. I s málem peněz, s málem zkušeností a i s pár slovíčky cizí řeči může člověk procestovat a poznat kus světa. Chce to jen chuť, čas a trochu odvahy. Pro začátek není špatné absolvovat nějaký poznávací zájezd s cestovní kanceláří. Skoro v každém ročním období se pořádají tematicky zaměřené zájezdy. Nejrozšířenější jsou ty, které se dají absolvovat autobusovou dopravou, ty jsou také i nejlevnější a v podstatě se lze dostat do jakékoliv destinace. U těchto zájezdů je výhoda dostupnosti a také i služby delegátů, kteří Vám sdělí i zajímavé informace o dané destinaci/místě v podobě prohlídky destinace či nějakého doporučení, co stojí za vidění. Jako velkou nevýhodu těchto zájezdů spatřuji ve zdlouhavé přepravě a někdy i nepříjemném pohodlí.
fotky z cest
Myslím si, že pokud člověk nemá žádnou zkušenost se zahraničním cestováním a absolvuje aspoň jeden zahraniční poznávací zájezd výše zmíněnou formou, tak může vyjet sám, případně s kamarádem kamkoliv po vlastní ose a na vlastní pěst. V dnešní době, kdy si lze většinu míst v zahraničí prohlédnout z pohodlí domova prostřednictvím „street view“, objednat si online letenky či jízdenky, zabukovat si dopředu ubytování a v neposlední řadě si o dané destinaci/místě přečíst jakékoliv recenze či si vyhledat jiné informace, které Vás zajímají, tak by Vás nemělo nic zaskočit a dá se říct, že jste dostatečně vybaveni na cestu.     
razítko na pasech

Letenky za hubičku

V poslední době jsou i hodně oblíbené nabídky levných letenek od nízkonákladových leteckých společností. Ty se snaží doobsadit poslední volná místa v letedle a nebo nabízejí lety v ne tolik frekventovaných měsících/obdobích. Tam je potřeba si dát pozor na různé příplatky k letence (např. odbavení zavazadla, předností nástup do letadla, výběr sedadla).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup