Nezařazené

Doplňky pro muže


Hodinky
Asi nejčastější pánský doplněk. Kromě měření času ale mohou být správně vybrané hodinky i skvělým šperkem. Zejména mezi staršími pány jsou stále oblíbené hodinky celokovové, ale službu udělá i kožený či zajímavý látkový pásek. Zkuste se poohlédnout i po kousku, který má řemínky vyměnitelné. Tak budete moci vždy sladit hodinky s outfitem. Naopak vyhnout byste se měli plastu. Nehledě na cenu, hodinky s plastovým páskem vypadají lacině.
hodinky na kravatě
Šperky
Pro většinu českých mužů je stále vrcholem snubní prstem. A je to škoda. Nabídka na trhu je totiž dostatečně široká. Skvělé jsou například náramky z kombinace kůže a kovu, které dodají dobrodružnou atmosféru i saku a košili. A prsteny mohou klidně zdobit i mužskou ruku. Nemyslíme ani tak masivní zlaté šperky jako z pouti, ale například decentní kousky z bílého zlata, stříbra nebo platiny. Vyvarujte se naopak řetízků. U většiny mužů působí lacině.
 
Brýle
Pokud nosíte brýle, neskrývejte je. Naopak, v módě jsou výrazné tvary a obroučky. Zkuste třeba retro „lenonky“, které budou sedět zejména pánům s dlouhým, úzkým obličejem, nebo výrazné barvy a vzory na nožičkách. Dbejte však na to, aby tvar brýlí ladil a tvarem vašeho obličeje. Obecně platí, že tvar brýlí by měl být opačný než tvar obličeje. Tedy, dlouhým obličejům budou slušet skla kulatá nebo hranatá, kratším obličejům doporučujeme spíše brýle do oválu či obdélníkové.
 srovnané věci
Klobouky
Před sto lety bylo nemyslitelné, aby muž vyšel na ulici bez pokrývky hlavy. A tato móda se naštěstí vrací. Kvalitní klobouk vás nejen odliší z davu, ale ochrání před deštěm a větrem. Navíc, jste-li kuřák, tak vám klobouk ochrání cigaretu před zhasnutím. Nejpopulárnější jsou v současné době plstěné modely, ale nemusíte se bát ani jednoduchého koženého nebo třeba semiše. A pokud nechcete zrovna klobouk, zkuste třeba bekovku nebo klidně i snapback. Snapbacky jsou jakousi vylepšenou verzí kšiltovek, elegantnější a z lepších materiálů.

5/5 - (1 vote)