Nákupy

Funkční zimní oblečení

Zimní sezóna se opět kvapem blíží. Ať už zvolíme pobyt v tuzemsku nebo zahraničí, je třeba se vybavit kvalitním oblečením. U zimního oblečení na sport je kladen důraz na funkčnost, pohodlí i vzhled. Důležité je vrstvení, které nás nenechá prochladnout, i když naše sportovní aktivita klesne nebo se náhle změní počasí. Obecně platí, že bychom vždy měli mít alespoň 3 vrstvy. Jsou to: podvlékací, izolační a vrchní vrstva. Představme si například značku Craft, která přináší kompletní nabídku dámského a pánského oblečení na zimní sporty. Na našem webu určitě najdete to nejvhodnější pro vás.

pánské kalhoty na běžky

Podvlékací vrstva – zajišťuje odvod vlhkosti od těla. Může být jak z přírodního materiálu, tak z polyesterových vláken. Tato vrstva by měla pevně přiléhat na tělo.

Izolační vrstva – zabraňuje úniku tepla od těla a zároveň pronikání chladu. Také musí být prodyšná. Jedná se o mikiny např. z fleecu nebo merina.

Vrchní vrstva – jsou to kalhoty a bunda. Měly by mít membránu nebo nepromokavou úpravu.

Firma Craft je jedním ze zakladatelů systému tří vrstev. Specializuje se na výrobu sportovního oblečení a termoprádla pro profesionální i rekreační sportovce. Tato švédská značka přináší řady oblečení pro běžky, cyklistiku, běh a další sporty. Běžeckou kolekci začali vyvíjet jako první, hned po řadě termoprádla. Je testována vrcholovými sportovci.

dámské kalhoty ma běžky

Pojďme se blíže podívat na kalhoty na běžky Craft. Najdeme je v pánské i dámské variantě a v několika barvách. Spojením dvou funkčních materiálů je zajištěna prodyšnost a zároveň neprofouknou. V pase jsou do gumy, čímž je zaručeno pohodlí, elastické jsou i nohavice, což oceníme při pohybu, speciální pružná úprava je i v oblasti kolen, nechybí ani odvětrávání a kapsy na zip. Zip je i dole na nohavici, ten můžeme rozepnout a kalhoty upravit přes boty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup