Služby

Jste milionář?

Když uslyšíme slova: znalecký posudek, tak si většinou představíme soudní řízení a obhájce obou protistran, jak se předhánějí v poskytování důkazů a oněch znaleckých posudků. Ale ne všechny znalecké posudky potřebujeme kvůli soudnímu řízení, ale mnohé z nich mají zdaleka prostší důvod vzniku. Znalecký posudek nemovité věci potřebujete kdykoliv daná nemovitost mění majitele. V těch nejsmutnějších případech je to kvůli dědickému řízení, trochu veselejší může být důvod vyrovnání se po rozvodu, ale ten nejveselejší je každopádně koupě nového bytu. Znalecký posudek nemůže vyhotovit jen tak někdo, musí to být certifikovaný odhadce nemovitostí Posudkyostrava, který vám vyhotoví znalecký posudek a opatří ho příslušným razítkem. Znát cenu svého majetku, to si nespočítáte sami, protože nevíte, jaká je momentální tržní cena pozemku. A co teprve, pokud potřebujete stanovit cenu garáže, dílny nebo nebytového prostoru. Nebo třeba věcného břemena.

domek

Chcete prodat nebo koupit byt a netušíte, v jakých cenových relací se pohybují byty ve vašem městě, ve vaší čtvrti? Bez odhadce nemovitostí se neobejdete. Mnohé rozvádějící se páry netuší, jaká je hodnota jejich majetku, který je ve společném jmění manželů. Ale aby vás soud rozvedl, musí proběhnout majetkové vyrovnání, a to se může stát velkou překážkou.

rozvod

Jedině nezávislý znalecký posudek může stanovit hodnotu všech vašich nemovitostí a od toho se musíte odrazit v dělbě majetku. Což může být mnohem větší oříšek než dělení dětí. O majetek se nelze starat střídavou péčí. Znalecký posudek hodnoty nemovitosti bude každopádně i součástí vaši žádosti o hypotéku, kdy musíte dát do zástavy nemovitost a teprve potom vám banka vyplatí peníze. Chcete vědět, jestli jste milionář? Nechejte si vyhotovit znalecký posudek vaší nemovitosti certifikovaným odhadcem a budete mít jasno!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup