Služby

Pobyt s pronajatou dodávkou u maďarského moře

Dodávku lze pronajmout nejen pro vyklizení bytu nebo přestěhování, ale také pro kratší výlety či vzdálenější destinace v rámci dovolenkových pobytů.

S dodávkou k Balatonu

Cestování v dodávce je příjemnější, než v osobním autě, máte víc místa na nohy i kolem sebe, řidič má na silnici větší přehled, a pokud se přátelíte v rámci více rodin, nebo cestujete v partě lidí, kteří si „nelezou na nervy“ a jsou schopni prožít společný týden v přírodě, pak bychom vám rádi nabídli tip na letní či prázdninové putování. Vydejte se spolu s námi k maďarskému Balatonu, je to ve střední Evropě největší sladkovodní jezero a díky jeho rozloze a krásnému prostředí se mu přezdívá „Maďarské moře“.

loďka na Balatonu

Dálniční známky – pro jízdu po dálničních úsecích v České republice zajišťuje půjčovna dodávek Rentcarservice.cz i dálniční známky, ovšem v zahraničí si je musíte opatřit na vlastní náklady. Budete je potřebovat na Slovensku (v Rakousku) a v Maďarsku. Cestování k Balatonu je naštěstí poměrně rychlé, není to tak daleko, jako jízda k Jadranu, a navíc se pohybujete na Slovensku a v Maďarsku převážně v nížině. Kupříkladu z Prahy je to vzdálenost zhruba 500 km a zvládnete ji za šest hodin.

maďarské moře

Ubytování v kempu – moderně vybavených kempů je v okolí tohoto obrovského jezera dostatek. A pokud si potrpíte na větší komfort, můžete zvolit soukromý penzion.

Vezměte s sebou surf nebo nafukovací člun – do zavazadlového prostoru se vejdou sportovní potřeby, jako jsou surfy nebo nafukovací plavidla, můžete si pak na hladině jezera užít skutečné dobrodružství.

Kolem Balatonu na kolech – doporučit vám můžeme i cyklistické výlety, v tamních infocentrech jsou dostupné papírové skládané mapy s cyklotrasami. Stezek pro jízdní kola je tu velmi mnoho a vedou zpravidla mimo hlavní silniční tahy, nebo jsou alespoň oddělené značenými jízdními pruhy pro cyklisty. Jsou tu k dispozici i půjčovny kol, ale je otázka, v jakém budou technickém stavu. Jistou možností je pronájem dodávky s tažným zařízením a případným nosičem kol nebo s připojeným přívěsem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup