Muži

Proč jsou muži nevěrný?

Ženy často zbytečně přemýšlejí nad nevěrou chlapa. Je statisticky dokázáno, že je pravděpodobnější podvod ze strany mužů než ze strany žen. Ženy jsou velmi citlivé stvoření a když se cítí být podvedené, neskutečně se trápí. Proč ale muži podvádějí ženy, které milují?
Nezralí muži
Muži si myslí, že se na jejich nevěru nepřijde. Ale je to opak. Vždy ženy zjistí po čase, že je muž podvedl a nikdy to nemá hezký konec.
hádka mezi mužem a ženou
Nejistý sami sebou
Když mají pocit, že jsou příliš staří nebo příliš mladý pro partnerku, hloupí nebo ošklivý. Při nevěře skončí, aby získali pocit, že jsou pro někoho ceněný a přitažlivý.
Sobecký
Nestarají se o nic jiného, než o sebe a bez výčitek svědomí ubližují a lžou svým milovaným polovičkám.
Nereálné očekávání
Tento typ chlapů si myslí, že jejich partnerka bude plnit celý den pouze povinnosti v domácnosti, že celý den bude prát, vařit, uklízet a starat se o rodinu. Když se jejich přání neplní, začnou hledat pozornost v náručí u jiné ženy.
Nepociťují obdiv a uznání
Muži potřebují jednou za čas slyšet od svých partnerek pochvalu. Když jsou kritizovaný, cítí se zanedbaný. Chybí jim ve vztahu intimita. Často je to důvodem pro nevěru.
Málo vzrušení
Když je vztah monotónní a nudíte se v něm, je jen otázkou kdy si začnete hledat náhradu. Potřebují vzrušení a jdou za dobrodružstvím.
konflikt mezi partnery
Nevěra jako pomocník?
Některým vztahům na druhé straně nevěra pomohla ke zlepšení vztahu. Při nevěře zjistí oba partneři, že bez sebe nemohou žít a urovnají si svůj vztah. Dají na pravou míru vše co mezi nimi nefungovalo a žijí spolu pohodový život.
Pokud je člověk nevěrný, něco není v jeho vztahu v pořádku. Pokud nechcete ve svém vztahu nevěru, začnete spolu mluvit o různých věcech, podnikejte spolu různé aktivity. Když už k nevěře došlo, zkuste to napravit. Je to sice časově náročnější proces, ale pokud se doopravdy milujete, toho úsilí to bude stát.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup