Nákupy

Zhubnout bez týrání těla

Dieta, která je skutečně účinná a našemu zdraví prospěšná, je známá pod několika různými názvy. Můžete se s ní setkat jako s bílkovinovou, cyklickou ketogenní nebo také ketonovou. Je založena na zvýšeném přísunu bílkovin a zároveň sníženém příjmu sacharidů a tuků. Tímto způsobem je dosažen efekt, kterým je takzvaná ketóza.

břicho

  • V těle vzniknou ketolátky, které mají za úkol nahradit sacharidy a tím pádem dodat organismu potřebnou energii.
  • Kromě toho se také snižuje hladina cholesterolu v těle a celkově vede tento způsob k ozdravění organismu.
  • Už po několika týdnech přichází žádaný efekt.

Žádný jo-jo efekt nehrozí

Tato keto dieta je složena z několika fází. V první dochází k nahrazení jídelníčku za ten, který je složený výhradně z proteinových potravin a povolené zeleniny. Této fázi se také říká váhová redukce. Tělo se každý týden zbaví dvou až tří kilogramů. Na konci této fáze je docíleno padesáti až sedmdesáti procent celkového cíle. Druhou fází je stabilizace a třetí je pojmenována jako fixace.

  • Už z označení je zřejmé, že v těchto závěrečných fázích jde o zabránění vzniku takzvaného jo-jo efektu, který je strašákem po každém hubnutí.

Dietní programy jsou vytvořené přímo na míru každému klientovi. Což znamená, že se zohledňuje pohlaví, věk, aktuální váha, spánkový režim, zaměstnání, životní styl i tělesná výška. Zřetel se samozřejmě bere i na cíl, který si klient vytýčí.

nadváha

Hubnete pomocí jídla

Po celou dobu hubnoucího procesu je nutné jíst pouze speciálně připravené potraviny, které jsou dovezeny z Francie a vyrobeny z nejkvalitnějších surovin. Příprava v domácích podmínkách by byla časově náročná a také zdravotně nevhodná. Dietu není možné přerušit během jakékoliv fáze, protože by tělo reagovalo hromadnou produkcí inzulínu.

  • Výsledek by jasný – kilogramy by se opět vrátily na své původní místo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup