Služby

Sídlo firmy

Náš právní řád totiž trvá na tom, že firma musí mít řádnou pevnou adresu. Ne tedy mail a něco k tomu. Skutečnou řádnou adresu, něco jako pevné bydliště, kam se může posílat fyzická pošta a tak podobně. A adresa nesmí být falešná ani vymyšlená. Přijde-li se na to, a časem určitě, tak taková firma „dofirmovala“ a ještě s brutální pokutou. S takovou podobnou, https://www.odpovedi.cz/otazky/znate-nejakou-podobnou-hru-jako-howrse-njlepe-se-psi-aby-byla-online jako za to, že není řádně označena.

Podnikateli, nebo chcete-li majiteli není možno si dát adresu na hotel a mít ji neoznačenou. To v praxi znamená to, že případný zákazník, prodejce či kdokoli jiný by měl seběhat celou budovu od sklepa až po půdu, aby dotyčnou firmu našel. Bohužel se to tak často stává, protože vizitka na dveřích je, tak co. Zákon je naplněn.

budova

Nuže, právě místo, kde by měla firma sídlit hodně novým majitelům ze začátku cuchalo nervy, ale bez toho nešlo a ani nejde firmu vůbec založit. Jak tedy takovou věc vyřešit? Není to nic složitého, jak níže seznáme.

Každý nový podnikatel, a nemusí být nový, prostě kterýkoli podnikatel si může zřídit své sídlo virtuálně. Ne, nebojte se, není to nic protizákonného. Taková sídla mají stovky a stovky firem. Nedá se ani spočítat, kolik tím ušetří peněz. A neznamená to, že by byly firmy o něco ochuzeny. Snad jen o starosti, kde sehnat uklízečku.

Například virtuální sídlo České Budějovice poskytne naprosto vše, včetně denní kontroly došlé pošty a zprávy o ní. Zařídí i onu povinnou cedulku na dveře. Nebo jiné označení, dle přání zákazníka.

budovy

Pro firmu z výše jmenovaného města to není žádný problém a má s tím bohaté zkušenosti. Ty si ostatně můžete klidně ověřit přímo na telefonu, který je na webu uveden. A kde je ten web? Ne, nehledejte, jen klikněte na odkaz výše a ihned vás tam systém přenese. Ušetříte si tak čas na jinou práci nebo zábavu. Ptejte se tam na co chcete, na to, co vám není jasné a uvidíte, že se domluvíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup