Nákupy

Sklad zboží


Pokud se věnujete sérové výrobě čehokoliv, tak je zapotřebí samotný materiál převážet. Aby vše proběhlo velice rychle a bez problémů, tak jsou potřeba palety.

Sklad zboží

Palety

Peletu jistě viděl každý z nás, ale určitě jste si neuvědomili jejich důležitost. Jen si představte, jak by bez nich vypadala přeprava všeho možného. Zboží by nebylo, jak ve velkém množství převážet, celý proces by trval strašně dlouho a riziko poškození zásilky by bylo opravdu velké. Ale kde sehnat palety za výhodnou cenu, které toho spoustu vydrží? Speciální firma, jenž se prodejem a výkupem paletvěnuje po dobu desítek let o tento problém postará s prstem v nose.

dřevěná paleta

Pokud potřebujete bytelný výrobek, jenž má přesně určené rozměry a unese až 1,5 tuny, tak určitě zakupte euro paletu, jenž naložíte ze všech stran. Při nižších nárocích bohatě postačí i standardní typ. Když Vám nebudou vyhovovat rozměry ani jednoho typu, tak si můžete nechat vyrobit atypickou paletu. Zároveň se věnují i výkupem a opravami. To znamená, že i starší výrobky najdou nové využití, což má pozitivní vliv na životní prostředí.

Regál

Když už se palety nevlezou jen tak na zem není na co čekat. Tento problém hravě vyřeší regály, ale mezi nimi jsou velké rozdíly, a proto bude potřeba si dát při výběru trochu více záležet, aby byli pro Vaše využití naprosto ideální. Mezi první kroky, jenž musíte uskutečnit je rozměřit si všechny rozměry skladu, aby byl regál dostatečně rozměrný, ale zároveň nepřekážel práci třeba vysokozdvižných vozíků.

skalaový regál

Výška mezer záleží na Vás, ale vždy kvůli manipulaci počítejte s větším prostorem. Jestliže se Váš sklad bude i nadále rozrůstat, tak je velice výhodné zakoupit produkt, jenž se dá kdykoliv dále rozšířit. Nebo naopak přebytečné části zase rozebrat. Dalším velice důležitým bodem při výběru je nosnost regálu a samotné police. Pokud chcete opravdu robustní typ, tak sáhněte po pozinkovaných regálech. Naopak kovová konstrukce s poličkami s překližkami je vhodná pro snadnou manipulaci po celém skladu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup