Služby

Výhodné zapůjčení dodávek

Stěhujete se z podnájmu a zjišťujete, že ty dvě tašky, se kterými jste se přistěhovali, se v průběhu času namnožily a není ve vašich silách je odvést vlastním autem. Jen ta kytka, kterou vám máma přivezla k zútulnění bytu má dnes přes metr vysoký kmen a všechny ty knihy, co jsou na polici jsou navíc hrozně těžké. A co teprve všechno ostatní, od lyží ve sklepě až po akvárium na stole.

dodávka

Nemusíte se strachovat, že budete za volantem týden, než to vše odvezete. Jednoduše využijete služeb autopůjčovny a vypůjčíte si prostornou dodávku, do které bez problémů naložíte malou domácnost a k jejímu řízení vám stačí řidičský průkaz na osobní automobil. K automobilu si můžete zapůjčit i stěhovací popruhy, popruhy na zafixování předmětů v nákladním prostoru, rudl k přepravě těžších věcí a navigaci, pro případ, že nemáte úplně jasno, kterou cestou se vydat.

To vše vám výrazně usnadní práci a ušetří hodně času, který můžete trávit třeba u vody nebo aktivním odpočinkem.

dodávka2

Půjčovna dodávek Prahakaždý vůz vybavený dálniční známkou, což může představovat slušnou úsporu finančních prostředků. Samozřejmostí je asistenční služba, povinné ručení i havarijní pojištění, pro případ, že by cesta nedopadla podle plánů.

Pro stěhování je velmi důležité znát objem nákladového prostoru a jednotlivé rozměry a také nosnost auta. To vše je přehledně u každého modelu vozu na webových stránkách jasně zobrazeno.

Také se dá lehce zjistit, kolik bude zapůjčení stát. Cena je stanovená za jeden den a denní limit najetých kilometrů je 500. V případě většího počtu najetých km se platí navíc 3 Kč za každý další kilometr.

Ceny, které si firma účtuje za zapůjčení jsou velice příznivé, a proto je o vozy celoročně velký zájem. Všem zájemcům se doporučuje zamluvit si vůz s dostatečným předstihem. Na webových stránkách je k tomu jednoduchý formulář.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup