Nezařazené

Skvělé ceny


Pepco
V tomto obchodě najdete oblečení, kosmetiku, věci do domácnosti (hlavně dekorace) a hračky. Můžete tady třeba sehnat mnohem levnější sluneční brýle, než v jiných obchodech. Oblečení je levné a zároveň kvalitní. Pro kojence a batolata tu najdete spoustu věcí (nejen oblečení). Každý si tu něco vybere!
stříbrné komínky.jpg
Kik
Kik je v podstatě takové Pepco. Je tu spoustu německých výrobků, jelikož je Kik německý obchod. Sortiment mají jiný, ale ceny stejně skvělé!

Aliexpress, Ebay, Wish, Poštovné zdarma
Co se týče internetových levných obchodů, je jich spoustu, ale nezaručují kvalitu. Není ale řečeno, že veškeré produkty z těchto obchodů jsou špatné a nekvalitní! Musíte si jen dávat pozor. Na YouTube je spoustu videí o těchto obchodech a nakupování tam. Největší nebezpečí je zde nakupování oblečení, může být totiž úplně jiné než na obrázku.
Na doručení produktů z těchto obchodů si budete muset počkat. Dodání většinou trvá kolem dvou měsíců.

Dm
Stejně jako Kik je Dm německý obchod – tedy drogerie. Dm vlastní značně levnou a kvalitní (a u mladých hodně oblíbenou) kosmetickou značku Balea. Od balzámů na rty až po suchý šampón. Místo drahých produktů byste alespoň pro jednou mohli vyzkoušet tuto značku.
malá kasička.jpg
Vietnamské tržnice
Od Vietnamců kolikrát nakoupíte levněji než v normálních obchodech a může to být i kvalitní zboží. Ale nemusí tomu tak být všude!

Porovnávání cen
Tohle je to nejlepší, co pro levné online nakupování můžete udělat, abyste ušetřili. Zkuste na Heurece najít produkt, který si chcete koupit. Po rozkliknutí už budete mít načtené výsledky cen v různých obchodech.

Slevy
Pokud pokukujete po nějakém drahém výrobku a nechcete si ho za danou cenu koupit, nezbývá Vám nic jiného než počkat na slevu.
Slevy můžete sledovat všude, vyplatí se to. Přece jen, když něco koupíte za dvě stovky a jinde to pak uvidíte za čtyři, určitě z toho budete mít dobrý pocit a neříkejte, že ne.
Tak slev a dobrých cen využijte, ať už to má být oblečení, bazén nebo dekorace do bytu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup