Služby

Začněte podnikat snadno a jednoduše

Chtěli byste se pustit do vlastního podnikání, protože se vám v hlavě rojí spousta nápadů, které touží po zrealizování? Máte ambiciózní plány? Chcete být těmi nejlepšími? Nic vám nebrání začít podnikat! Možná se při této větě mírně zaseknete a řeknete si, že brání. Nechce se vám totiž trávit hodiny na úřadech vyřizováním formalit, sháněním počátečního kapitálu, vyřizování všech administrativních náležitostí a tak podobně. Máte pravdu, všechny ty úkony spojené se založením firmy jsou mnohdy až přehnaně zdlouhavé. Jak z tohoto problému co nejefektivněji vybrousit?

Vypisování poznámek 

Vyhněte se nepříjemným starostem a zařizování

Pokud se chcete vyhnout všem starostem se zakládáním firmy, tak bude ideální koupit již založenou readymade společnost. Dost možná jste o tomto trendu ještě neslyšeli, i když je to v poslední době již poměrně velmi populární varianta. Readymade společnost je taková, která byla založena za účelem dalšího prodeje, vám, začínajícím podnikatelům. Nikdy nevyvíjela žádnou činnost, byla pouze založena, zapsána do obchodního rejstříku, byl splacen základní kapitál a vše zkrátka připraveno na váš rychlý start. Ideální, že ano?

Network

Jak si koupit readymade společnost?

Pokud jste se pro toto řešení rozhodli, poněvadž jste jej označili za to nejlepší, tak vás určitě zajímá, jak postupovat. Nemusíte se bát, není to nikterak náročné, a vše můžete mít vyřízené již za pár pracovních dní.
 
1.      Ze seznamu readymade společností si vyberte takovou, která vám vyhovuje svým základním kapitálem, stářím, názvem, případně sídlem. Volit můžete buď klasicky s.r.o. nebo a.s.
2.      Vyplňte nezávazně objednávkový formulář, na jehož základě budete kontaktováni specialisty
3.      Seznamte se se všemi podrobnostmi, podepište připravenou smlouvu a začněte si okamžitě plnit svůj podnikatelský sen


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup